Igora Pimenova vēstule "Progresīvajiem"

Darba ņemējiem interesējošas ziņas
Atbildēt uz ziņu
tas_pats
100+ Prot rakstīt
Ziņas: 418
Pievienojies: Otrd Apr 10, 2018 12:47 am

Igora Pimenova vēstule "Progresīvajiem"

Ziņa tas_pats » Otrd Okt 23, 2018 12:50 am

Igor Pimenov

PROGRESĪVIE, Maris Graudins, Roberts Putnis, Ansis Dobelis, Mārtiņš Kossovičs, Ervins Labanovskis
LAI MŪS VIENO VECĀ SOCIĀLDEMOKRĀTU UZRUNA “BIEDRS”!
Es vēršos pie Politiskās partijas “Progresīvie” vadītājiem un biedriem, un pirmkārt tiem, kurus pazīstu. Pērnā gada februārī apsveicu jūs ar partijas dibināšanu, tagad apsveicu ar veiksmīgu dalību Saeimas vēlēšanās! Jūsu partija piecēlās pilnā augumā un kļuvusi zināma visai Latvijai. Valsts atbalsts ļaus nostiprināt muskuļus jaunajiem startiem.
Cilvēkam ir jābūt kreisajam tāpēc, ka sirds kreisajā pusē, kā reiz sacīja Maskavas aktieris un dzejnieks Leonīds Filatovs.
Es esmu pārliecināts, ka kreisajiem ir jāstrādā kopā, bet tam labad ir jādara viss, lai nepakļautos aizdomām un aizspriedumiem, kuri ir vienmēr cilvēkus šķēluši. Vēl vairāk, ka nebūs maz darboņu, kas mūs šķels tīšām.
Zinu, cik sarežģīti dažreiz ir noformulēt nosvērti savu politisko nostāju, tāpēc aicinu vienmēr, kad dažādas politiskās intereses vai citu spēku ietekme sāk aizmiglot mūsu kopīgas vērtības un apņemšanās, saiet kopā, izsmelt pārpratumus, kas var mūs šķirt un mēģināt vienoties.
Regulāras konsultācijas ir mehānisms, kurš manā ieskatā var veicināt abpusēju saprašanu. Arī personīgi esmu gatavs klausīties un sadzirdēt. Labprāt piedalīšos Progresīvo pasākumos, cik vien tas būs iespējams. Lai mums veicas, lai izdodas!

Atbildēt uz ziņu