Rudzītis: Ir traģiski, ka mūsu Satversmē nav vietas valdniekam

Par visu kas uz sirds ... politisko ekonomisko procesu kontekstā
Atbildēt uz ziņu
tas_pats
100+ Prot rakstīt
Ziņas: 418
Pievienojies: Otrd Apr 10, 2018 12:47 am

Ziņa tas_pats » Trešd Aug 01, 2018 12:05 pm

Viesturs Rudzītis par valdnieka trūkumu latviešu domāšanā un pārāk strauju attīstības lēcienu brieduma trūkuma kontekstā.
https://www.tvnet.lv/6024763/rudzitis-i ... valdniekam

<><><><><>

Es arī kādā brīdi varētu atbalstīt despota iecelšanu Latvijā :D :D :D

MMMMJJJJ
Iesācējs
Ziņas: 97
Pievienojies: Svētd Jūl 08, 2018 8:57 pm

Re: Rudzītis: Ir traģiski, ka mūsu Satversmē nav vietas valdniekam

Ziņa MMMMJJJJ » Trešd Aug 01, 2018 11:13 pm

Es neesmu drošs, ka šo vispār būtu vērts komentēt :(

tas_pats
100+ Prot rakstīt

Ziņa tas_pats » Cetd Aug 02, 2018 7:32 pm

Man dienās ar uznāca tāda vilšanās sajūta, ka Latvijā nav līderu, ir tikai korumpanti, blēži, utt Un mans negaidītais secinājums, ka Latvijas iedzīvotāji pilnīgi mierīgi spētu apvienoties aiz līdera, tikai tad ja to līderi ieceltu ārējā autoritāte. Tas ir Latvijas sabiedrība nav spējīga atbalstīt vietējo līderīti (jo nedod vietējiem nekādas atlaides, un necer, ka viņi varētu izaugt), bet ar ļoti lielu prieku pakļautos, jo nemāk personīgā līmenī uzņēmies atbildību, līdz ar to līderis to atrisinātu, kā persona uz kuru nu visu atbildību var nogāzt.
Pamatā mani uz šīm domām uzvedināja diskusijas par Vējoņa otro termiņu.

MMMMJJJJ
Iesācējs

Ziņa MMMMJJJJ » Cetd Aug 02, 2018 11:00 pm

tas_pats raksta:
Cetd Aug 02, 2018 7:32 pm
Man dienās ar uznāca tāda vilšanās sajūta, ka Latvijā nav līderu, ir tikai korumpanti, blēži, utt Un mans negaidītais secinājums, ka Latvijas iedzīvotāji pilnīgi mierīgi spētu apvienoties aiz līdera, tikai tad ja to līderi ieceltu ārējā autoritāte. Tas ir Latvijas sabiedrība nav spējīga atbalstīt vietējo līderīti (jo nedod vietējiem nekādas atlaides, un necer, ka viņi varētu izaugt), bet ar ļoti lielu prieku pakļautos, jo nemāk personīgā līmenī uzņēmies atbildību, līdz ar to līderis to atrisinātu, kā persona uz kuru nu visu atbildību var nogāzt.
Pamatā mani uz šīm domām uzvedināja diskusijas par Vējoņa otro termiņu.
Tādā gadījumā Rudzītim ir maldinoša terminoloģija (jā, vainīgs, neizlasīju visu rakstu) - jo ir `valdnieks` tomēr nav gluži tas pats, kas `līderis`. Valdnieks stipri liek domāt par Kulmanismu, un to nu mēs, pardon, noteikti negribam.

tas_pats
100+ Prot rakstīt

Ziņa tas_pats » Piektd Aug 03, 2018 6:20 pm

MMMMJJJJ raksta:
Cetd Aug 02, 2018 11:00 pm
Tādā gadījumā Rudzītim ir maldinoša terminoloģija (jā, vainīgs, neizlasīju visu rakstu) - jo ir `valdnieks` tomēr nav gluži tas pats, kas `līderis`. Valdnieks stipri liek domāt par Kulmanismu, un to nu mēs, pardon, noteikti negribam.
Hihi, izskatās ka Tev pat nojausma nav kas ir Rudzītis, ka spēji tā iztulkot viņa tieksmes :D Viņš vēlas, lai tu savai parādītu kurš ir noteicējs, kurš mājas ir valdnieks un kungs! :)

youtu.be/owZjhnZTdV4

MMMMJJJJ
Iesācējs

Ziņa MMMMJJJJ » Piektd Aug 03, 2018 11:44 pm

Hihi, izskatās ka Tev pat nojausma nav kas ir Rudzītis, ka spēji tā iztulkot viņa tieksmes
Neesmu spēcīgs ne sorosoloģijā, ne rudzīšoloģijā :D

Atbildēt uz ziņu