Apraksti kā forums ir tehnisku veidots, u.c. tehniskas lietas
Atbildēt uz ziņu
ArtursLeitlands
Iesācējs
Ziņas: 25
Pievienojies: Pirmd Jūl 23, 2018 5:37 pm

Ziņa ArtursLeitlands » Piektd Aug 03, 2018 9:43 pm

Aplūkoju pārējos topikus šajā sadaļā, nezināju, kur īsti ''ielīst''. Vai Brigadieris domā nākotnē ieviest avatarus forumā? Precīzāk, vai tas ir tehniski iespējams?
Es saprotu, ka tā vien tāda māžošanās ir savā ziņā, bet ''no malas'' tas šķiet pat ļoti pievilcīgi. Neviens nepaliks gudrāks no profila bildītes, bet tas modernizētu forumu, kādu piesaistītu utt. Protams, ne jau ''antiņus''.
Ko priekšniecība saka par šo?

brigadieris
Site Admin
Ziņas: 17
Pievienojies: Svētd Apr 08, 2018 11:07 pm

Re: Avatari

Ziņa brigadieris » Piektd Aug 03, 2018 10:36 pm

Es nedomāju ka vajag, cilvēki tomēr ir slinki. Šī dizaina versija ir ļoti laba gudrajiem telefoniem. Tad jau drīzāk varētu piepūlēties pie smejošajiem ģīmjiem (smaidiņiem).

ArtursLeitlands
Iesācējs
Ziņas: 25
Pievienojies: Pirmd Jūl 23, 2018 5:37 pm

Ziņa ArtursLeitlands » Sestd Aug 04, 2018 12:43 am

Arī derīgi (pat derīgāk).
Es tieši par dizainu runāju, jo, kā jau zini, dārgais No.. tpfu, atvainojos, Brigadieri, cilvēku aci paķer smukas lietas.
Par tel. - pašlaik lietoju i5s, kas ir krāms. Neesmu pat mēģinājis ieiet forumā. Laikam jāpaeksperimentē.

brigadieris
Site Admin

Ziņa brigadieris » Svētd Aug 05, 2018 2:40 pm

Pamēģini ieiet no telefona, un dod atsauksmi.
Savukārt, es padomāšu kā pievienot karmu +/- atzīmes, nu kad nav ko īsti atbildēt, bet gribas piekrist vai nepiekrist viedoklim. :)

MMMMJJJJ
Iesācējs
Ziņas: 97
Pievienojies: Svētd Jūl 08, 2018 8:57 pm

Ziņa MMMMJJJJ » Svētd Aug 05, 2018 11:45 pm

Savukārt, es padomāšu kā pievienot karmu +/- atzīmes, nu kad nav ko īsti atbildēt, bet gribas piekrist vai nepiekrist viedoklim.
Izklausās labi, gribu Tavam postam pievienot + :)

brigadieris
Site Admin

Ziņa brigadieris » Sestd Aug 11, 2018 10:55 am

Es apskatījos https://www.phpbb.com/customise/db/extensions-36/3.2 un esmu dziļi vīlies. Karma jums nebūs, jo ir bijusi tikai versijām ap 2009 gadu, bet 2018. gada versijai vairs nav oficiāla atbalsta vairs nav. :( Paplašinājumi vairs pamatā ir kosmētiska rakstura, jo lielās korporācijas no sociāliem tikliem izspiež neatkarīgus forumus "vēstures mēslainē". Ja ko labu tur atrodat, dodiet ziņu.

brigadieris
Site Admin

Ziņa brigadieris » Trešd Aug 22, 2018 7:36 pm

Hmzs, vēl viens robots, vai pat tas pats, ko pagājušo reizi Zigis parunājās ;)

Atbildēt uz ziņu